Kullanım Koşulları

Aşağıda psidanismanlik.com’un “Kullanım Koşulları” yer almaktadır. psidanismanlik.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Aşağıdaki koşullar zaman zaman güncellenmektedir.
 Telif Hakkı
psidanismanlik.com internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece PSİ Danışmanlık’a aittir.
 Bilgilerin Kullanımı
psidanismanlik.com internet sitesinde yer alan bilgiler yazılı izin olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. CC-BY-NC-SA lisansıyla lisanlanmış makalelerimiz kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir veya dağıtılabilir.
 Sorumluluk Reddi
psidanismanlik.com internet sitesinde verilen bilgiler ve görseller, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar ve bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti edilmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle PSİ Danışmanlık sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.
 Markalar
psidanismanlik.com internet sitesinde bulacağınız PSİ Danışmanlık logosu ve tüm ürün isimleri ve/veya ürün sunumları PSİ Danışmanlık, yan kuruluşları, bağlı ortakları, lisansör veya ortaklarının markaları ile tescillidir. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.
 Köprü Bağlantılar
psidanismanlik.com internet sitesinin bazı bölümlerinde diğer internet sitelerine bağlantılar vardır ve bu bağlantılara tıklandığında psidanismanlik.com internet sitesini terk edilmektedir. psidanismanlik.com, köprü bağlantılar üzerinden ulaşılan internet sitelerinin güvenilirliğinden ve içeriklerinin doğruluğundan sorumlu değildir.
 Kullanıcı Yükümlülükleri
psidanismanlik.com internet sitesinin kullanıcısı, sitenin veya sunulan hizmetlerin her kullanımı ile birlikte kanunlara uygun tutumla hareket etmekle yükümlüdür. Kullanıcı internet sitesinin işlevine zarar verebilecek veya aksamaya uğratabilecek mekanizmaların, yazılımların veya diğer programların kullanımına yetkili değildir. Bu sınırlama, aynı zamanda psidanismanlik.com internet sitesinin teknik alt yapısında makul olmayan yüklere veya zorlanmaya neden olabilecek sonuçları doğuran kasıtlı aksiyonlar için de geçerlidir.
 Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme
İş bu kullanım şartları ve koşulları sözleşmesi veya internet sitesi ve alt sayfalarının kullanımından kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.
× WhatsApp İletişim